Busse.cz

Online magazín

Převod e-mailů u Outlooku

Pokud patříte mezi ty, kteří potřebují převést e-maily u Outlooku, ale nevíte jak na to, nemusíte vůbec zoufat. My vám dnes poradíme, jak to hravě https://www.facebook.com/HravezdraveseSandrou/ a jednoduše zvládnout. Sami uvidíte, že to není nic těžkého. Nejčastěji se převádí ve formátu DOC nebo PDF. Není to obtížné dokonce ani v případě, kdy jich potřebujete převést desítky nebo stovky. V takovém případě by se vám nejvíce hodila aplikace s názvem Total Outlook Conventer od CoolUtilis. Plná verze stojí okolo 1 100,- a je možné ji sehnat na C-zóně.

Cílem tohoto programu je dávkový převod až několik stovek e-mailů a to s naprostou přesností. Mezi podporované výstupní formáty bychom mohli zařadit DOC,PDF,TXT,JPEG a mnoho dalších.
světlo pod klávesami.jpg

Kromě toho, že zvládá perfektně textové části zprávy, umí dokonce ukládat všechny přílohy a to buď do stejné, nebo do uživatelem zvolené složky.

Výhoda je v tom, že program komunikuje i v českém jazyce, ale někdy můžete i přesto narazit na anglické pasáže.

Po samotném spuštění budete nejdříve požádáni o ukončení Outlooku a poté se ocitnete v uživatelském rozhraní. Aplikace je tak chytrá, že si sama najde příslušné soubory a zobrazí celou strukturu a to ještě navíc tak, jak ji můžete vidět v Outlooku. Na levé straně můžete vidět panel, kde je umístěn seznam účtů, uprostřed e-maily a na pravé straně jejich náhled.

Nyní se dostáváme k samotnému převodu https://www.c-ch.cz/prevod-e-mailu-u-outlooku.
emailový marketing.jpg

Na úplném začátku byste se měli označit všechny zprávy, které chcete konvertovat. Pokud chcete konvertovat všechny zprávy, můžete použít tlačítko „Zatrhnout vše“, které se nachází v dolní liště.

Na panelu nástrojů zvolíte požadovaný výstupní formát a průvodce se vás následně zeptá, kam chcete soubory uložit a jestli má program zachovat strukturu složek.
bílý notebook.jpg

V následujících krocích budete volit strukturu názvu a to konkrétně výstupního souboru, vybírat externí pole apod. Nastavení je podobné, takže si můžete zvolit všechny parametry podle vašich představ.

Převod e-mailů u Outlooku
5 (100%)3

Categories: Internet