Plot, který je postavený, co by dup

Už dávní osadníci, kteří konečně doputovali na své území, měli jednu činnost většinou společnou. Hned po příchodu na svůj nově získaný pozemek udělali jednu zásadní a důležitou věc.

oplocení


· Vzali čtyři kolíky a zatloukli je do země.
Pak začala stavba plotu, který měl pro jejich další život několik důležitých funkcí.
– Měl je samotné ochránit před útoky divokých šelem.
– Měl chránit jejich majetek před různými nenechavci.
A nejen to. Každý majitel nějakého pozemku zná určitě ten dobrý pocit, když má svůj majetek pěkně oddělený od ostatních a tím přehledný. Dříve byla stavba plotu docela složitou, a hlavně časově náročnou záležitostí.

· Muž musel nejprve porazit příslušný počet stromů a pak poctivě vyrábět jednu plaňku za druhou.
· Ve finále přitloukal jednotlivé plaňky tak dlouho, dokud nedošel z bodu „A“ do bodu „A“.

Zinek a PVC je nejlepší tým pro váš plot

Dnešní firmy, které se výrobou oplocení zabývají, udělají skoro celou nepříjemnou a zdlouhavou práci za vás. Ne, že by porazily strom a nadělaly z něj plaňky. Ale nabídnou mnohem snadnější řešení. Plot, který je praktického pletivového charakteru, může sloužit mnoha účelům, a proto může mít mnoho podob.

– Klasický čtyřhranný.
– Dekorační.
– Tenisový.
– Speciální oborový, který využívají především lesníci a chovatelé.

pletivový plot

Oplocení se také dobře osvědčilo u dětských hřišť. A to zejména v tom případě, že se místo dětských her nachází poblíž některé rušnější komunikace. Nejžádanějším je čtyřhranné pletivo, které se v podstatě hodí naprosto všude. Toto pletivo se rozděluje podle použitého materiálu na dvě základní skupiny.

1) Pozinkované. Je to nejlevnější varianta, která má ale tu nevýhodu, že je jeho montáž náročnější. Také plot postupně oxiduje.
2) Kombinace zinku a PVC. Pokud požadujete od svého plotu reprezentativní vzhled a dobré mechanické vlastnosti, určitě je právě tento druh tou nejlepší volbou.

Categories: Nezařazené