Z vyřizování půjčky vám nebude horko

U nás víme, že bankovní společnosti mají přesně definovaná pravidla, kdo a za jakých okolností může získat půjčku. Často je však třeba posuzovat jednotlivé případy individuálně a přihlédnout k aktuální situaci každého klienta. To si banka dovolit nemůže a musí přesně splnit striktní požadavky pro dokládání jednotlivých skutečností.

My si individuální přístup dovolit můžeme!

Víme, že je často dílem náhody a shody nešťastných okolností skutečnost, že zapomenete zaplatit některou z předepsaných plateb za internet, energie, nebo mobilní telefon. Obvykle se tak stane, když se stěhujete a některé zásilky vám ještě přicházejí na původní adresu, jiné už na adresu v novém bydlišti. Snadno tak přehlédnete, které platby zůstaly neuhrazeny a záznam v registru dlužníků, je na světě.

nalakované nehty

Bohužel k takovému záznamu přihlížejí banky po mnoho let a vůbec nezáleží na to, že všechny platby byly již uhrazeny. U nás se můžete těšit na individuální přístup ke každému žadateli o úvěr. Vše posuzujeme podle aktuální situace klienta a jeho momentální schopnosti úvěr splácet.

Jak vypadá splácení půjčky?

Půjčku zaručíte nemovitým majetkem a peníze jsou vám k dispozici už za jediný pracovní den. Není třeba dodržet účelovost úvěru a finance můžete použít na cokoliv, podle aktuální potřeby. Úrokovou sazbu navrhujeme velmi nízkou a podobnou jako banky. Splácíte jednou měsíčně, prostřednictvím vašeho bankovního účtu. Doba splácení může být v různé délce, třeba i třicetiletá.

příjemná práce

Nebankovní hypotéka vám však nabídne jednu zajímavou výhodu. Úvěr můžete kdykoliv splatit dříve, aniž by vám hrozila nějaká pokuta, nebo další náklady navíc. Také máte možnost zasílat mimořádnou splátku a tím si snížit zbývající část závazku.

Už nemusíte čekat s vyplněním kontaktního formuláře! Trvá to jen pár okamžiků a brzy již můžete obdržet nezávaznou kalkulaci.

Categories: Nezařazené