Elektronické čtečky knih

Patříte mezi vášnivé čtenáře a v batohu či kabelce vám kniha nikdy nesmí chybět? Někdy vás však její váha, či nepraktický rozměr přiměje nechat ji raději ležet na nočním stolku. Nejlepším řešením, jak mít své oblíbené tituly kdykoliv u sebe je pořídit si čtečku, kterých je v dnešní době na trhu čím dál víc a která vám umožní zabalit nespočet výtisků pouze do vaší kabelky. Čtečky jsou díky nejnovějším technologiím čím dál výkonnější a zprostředkovávají jejich uživatelům ten nejlepší zážitek z četby samotné.
Mezi společné vlastnosti většiny čteček patří USB konektor, který umožňuje propojení se stolním počítačem a nahrávání souborů z něj. Modernější přístroje nabízí funkci WiFi, díky níž se může elektronické kniha během několika sekund proměnit v internetový prohlížeč.
dotykový displej na e booku
Amazon Kindle Paperwhite 3
 
Tato čtečka elektronických knih byla zvolena produktem roku 2017 naprosto oprávněně. Díky vysokému kontrastu a jemnosti je její displej téměř shodný s papírovou knihou. Displej je mimo jiné také dotykový. Text je perfektně čitelný i na přímém slunci a nezpůsobuje žádné světelné odrazy. Zařízení vydrží v kuse nabité až jeden celý měsíc a pojme až 1400 knih. Dalším bonusem je i zabudovaná WiFi.

Specifikace Amazon Kindle 8 Touch
Další čtečka z kategorie Amazon Kindle pyšnící se dotykovým displejem, vestavěným cloud úložištěm a výkladovým slovníkem. Je velmi lehká, ideální do kabelky či na cesty. Na rozdíl od svého konkurenta zmíněného nahoře bohužel nedisponuje podsvícenou obrazovkou, což se však podepisuje i na konečné ceně, která je velmi nízká.
ebook s pouzdrem
Specifikace PocketBook 626 Touch Lux 3
Čtečka vyniká displejem s vysokou ostrostí, který je možné za horších světelných podmínek podsvítit. Zadní strana zařízení je tvořena příjemným materiálem padnoucím do ruky. Zařízení je možné ovládat pouze prsty pouhým klikáním na ikony zobrazené na obrazovce.

Categories: Nezařazené