Jak postavit kvalitní pergolu


Znáte to přijdete domů po celém dni v práci, venku svítí slunce ptáčci zpívají a rádi by jste si sedli na dvoře nebo zahradě a dali si v klidu dobrou kávu a na chvíli relaxovali. Slunce je však ostré a paraple je nutné neustále přesouvat, aby jste zůstali ve stínu. Řešení je jednoduché a každý kutil jej zná postaví si altán, nebo pergolu. V tuto chvíli však narazí na problém potřebuje nářadí a povede se udělat vážně hezká, aby se mi soused nevysmál co jsem to udělal za „opičárnu“. Tak se pustí do kalkulace koupit hoblované řezivo, pily, frézy a frézky a zjistí, že chce-li si udělat vážně pěknou pergolu vyjde jej v závěru na dost vysoké peníze. Tu je třeba se zamyslet má dělat něco co dobře neumí a není na to vybaven, nebo radši objednat hotovou stavebnici, kterou dle návodu jednoduše složí. Za mne je volba jasná najít si kvalitního a spolehlivého dodavatele, který mi vyrobí a dodá kvalitní produkt. Jedním z nejlepších výrobců jsou Pergoly Trutnov s.r.o. kde si můžete vybrat v jejich velmi dobře udělaném e-shopu vybrat pergolu, která se vám bude líbit. Navíc rozpočet vám rozhodně nezruinují.

pergola Hermes

Třeba otevřené pergoly stavebnice Hermes, Zeus nebo Ares vypadají skvěle a nic vám nebrání v pohybu děti i mazlíčci jimi mohou probíhat ze všech stran. Máte-li zvědavé sousedy můžete dát přednost jednoduché konstrukci Dionýsos se zástěnami a dvě stěny prostě uzavřít před nepohodlnými pohledy. Máte-li však rádi něco romantického a elegantního pak jistě oceníte konstrukci Niké a Afrodita, které svým šestiúhelníkovým tvarem lahodí oku. Jen si nezapomeňte přikoupit ukotvení. Možná si někdo myslí, že to nepotřebuje, ale opak je pravdou sebelépe ošetřené dřevo dojde na zemi k újmě a nízkou cenu, kterou si za kotvící prvky účtují jinde těžko najdete.

altán Niké

Tím však u Pergol Trutnov jejich práce nekončí, při objednání si můžete nechat od nich i poradit jaký typ, jak si jej vybavit, případně i úpravy, které by jste potřebovali. Rádi a ochotně vám poradí a vyjdou vstříc. Zde se můžete podívat na jejich celou nabídku. Na závěr bych jen chtěl připomenout, nezapomeňte jako všichni kvalitní řemeslníci jsou neustále vytížení a chcete-li si od jara užívat v nově pergole příjemné chvíle objednávejte již v zimě.

Categories: Nákupy