Jedinečné prvky pro vaše bydlení


Moderní bydlení není jen o jednoduchosti, ale především o schopnosti využívat nejrůznější materiály, a nejrůznější prvky, které pak zakombinujete do vašeho prostoru tak, že to působí moderně, netradičně, a naprosto fenomenálně. Co tedy zvolit, a čemu se nevyhýbat?

Kombinace betonu a přírody

Dům bez květin není plnohodnotným domovem. Obyčejné vázy a květináče jsou však nudné, a příliš jednoduché. Plast, sklo a keramika jsou zkrátka příliš tradiční, než aby mohly být plně moderní. Co tedy vyzkoušet betonové vázy Aspontohle a květináče? Nejenže vypadají jedinečně, a netradičně, ale mají několik dalších benefitů. Beton je totiž materiál, který něco vydrží, a jen tak se nerozbije. Každý kousek je originál, a jelikož beton působí surově, nádherně kontrastuje s dokonalostí přírody. Rozhodně je to tedy investice, která se vyplatí. A kde sehnat ty nejkvalitnější, a nejpreciznější kousky? Pokud máte doma šikovného kutila s kreativním duchem, můžete jej požádat, aby vám je vyrobil. V opačném případě pak zkuste navštívit e-shop Aspoň tohle, kde seženete spoustu krásných betonových doplňků.

moderní ložnice

Jednoduchost z palet

Ačkoliv je paletový nábytek už velmi známý, pořád neztrácí své kouzlo. Nejde jen o to, že si jej může člověk vyrobit sám doma, ale o jeho surový, jednoduchý, ale i tak netradiční vzhled, a snadnou kombinovatelnost. Z palet lze totiž vyrobit cokoliv od postelí, přes pohovky, stoly, až ke knihovnám. Pokud jej správně doplníte o pohodlné polštáře a matrace, máte vkusný, a přesto pohodlný nábytek, díky němuž bude váš domov dýchat mladistvou energií.

přesýpací hodiny

Sklo a jeho magie

Zatímco dříve se u nábytku používalo sklo pouze na dveře vitrínek, dnes již seženete dokonalé skleněné kousky. Pokud zvolíte kvalitu v podobě tvrzeného skla, nemusíte se ani bát rozbití. A jaké je vlastně kouzlo skleněných prvků? Ta průsvitnost. Díky sklu totiž získá váš domov více světla, které působí, že dům vypadá čistěji, a mladistvěji. Ať už zvolíte skleněné zábradlí, skleněné stěny, prosklené dveře, nebo skleněné doplňky, určitě nešlápnete vedle.

Categories: Nákupy