Krásné zásuvky i vypínače

Osvěžit interiér svého bytu nebo kanceláře můžete nejen klasickým způsobem, tedy koupí zajímavého designového nábytku nebo různých menších ozdob, ale také trochu překvapivě i pomocí elektroinstalačních prvků ve formě zásuvek, vypínačů nebo třeba i prodlužovaček. V současnosti je možné na českém trhu zakoupit tento druh vybavení v mnoha designových variantách. I když se stále jedná primárně o praktické doplňky, mohou fungovat i jako dekorace, i když jen decentní.
kabely ve zdi
Vypínač a zásuvka mohou působit v místnosti dobře i s jednoduchým designem, ale pokud raději dáváte přednost modernímu trochu punkovému stylu, určitě si dokážete vybrat také. Velice populární jsou vypínače do dětských pokojů, které mohou mít tvary slunce nebo třeba měsíce. Navíc je možné je obdařit i různými nálepkami, které budou znázorňovat buďto rozličné pohádkové bytosti, autíčka nebo třeba zvířátka. Nálepky samotné nemusí být nutně připevněny na samotný vypínač, ale svou úlohu dobře splní i v jeho těsné blízkosti. Je potřeba si však koupit speciální nálepky, které drží i na stěně.
alternativní energie

Neexistují ovšem pouze designové vypínače a zásuvky, ale také například prodlužovačky. I ty jsou součástí prakticky každé domácnosti a často je nutné je mít umístěné na očích, kde však nepůsobí příliš dobře. Řešení může být dvojí. Buďto se snažit prodlužovací zásuvky přeci jen nějak schovat tak, aby byly k ruce, ale zároveň neviditelné nebo si pořídit mnohem dekorativnější verze, které zapadnou svým vzhledem do místnosti daleko lépe. Pokud zvolíte druhou variantu řešení, musíte si připravit pár korun navíc. Stejně jako vypínače a klasické zásuvky, tak i prodlužovačky s vylepšeným vizuálním provedením stojí ve většině případu více než klasické typy. Nejedná se však obvykle o žádné obrovské částky, ale maximálně o desítky korun. Na kvalitě se navíc určitě šetřit nevyplatí.

 

Categories: Nezařazené