Počítačové hry naživo

Jste milovníkem počítačových her? Sedíte u počítače většinu svého času a jste přes sítě propojeny s kamarády? Rádi trávíte čas u zajímavých her, u kterých musíte přemýšlet a zapojit logické myšlení, aby jste promyslely tu nejlepší strategii? Nejlepší výběr strategických her a řešení nejrůznějších záhad.

počít.hry

To vše vám nabízíme i mi, ale s rozdílem, že si to můžete užít na živo. Není to lákavá nabídka? Vidět se s kamarády na živo a zahrát si skvělou hru? Mluvíme tu o únikových hrách. Je to jedinečná příležitost jak si užít zábavu a vyzkoušet něco nového. Hry je určena pro dva až pětičlenné týmy. Zažijete napětí, pocit bezmoci při řešení úkolů, strach i lehkost. Budete moct ukázat, jak řešíte vypjaté situace, jestli zůstanete ledově klidní nebo vyletíte jako čertík z krabičky. Budete dobrými hráči nebo s vámi kolegové už nikdy nepůjdou. Hra je určena pro všechny pro mladé i staré, děti i dospělé.

lidé

Jen u některých her je to na posouzení rodičů. Některé hry jsou strašidelné a mají lekavé scény a malé děti by se mohli bát. Je potřeba vybrat tu správnou hru. Escape Games Enigmaescape.cz nabízí dvě základní hry. Dvojitého agenta a Samaru. Obě hry jsou tvořené na určitý děj a vzájemně se od sebe liší.

Dvojitý agent se odehrává v období sovětského svazu a KGB. Hra je situována v malém konspiračním bytě tajného agenta George, který se záhadné ztratí chvíli po tom, co získal tajné dokumenty s krycím jménem “Hvězda”. Byt je na rozmezí mezi ulicemi Ruská a Americká. Vaším úkolem bude zjistit, co se stalo s tajným agentem a kam se poděli dokumenty. Nesmí se dostat do špatných rukou.

Druhá hra je Samara. Hra je určena pro odvážlivce, neboť je tvořena na podmět hororového filmu Kruh. Ve hře jsou lekavé scény. Cílem hry je zachránit město před zabijáckou Samarou. Ta prostřednictvím videokazety vybírá své oběti. Získejte kazetu a zachraňte město.

Categories: Nezařazené