Tenisové míče Wilson patří ke světové špičce

Tenisové míče Wilson US Open 72 ks sportoaza.cz patří ke světové špičce a používá je jak Český tenisový svaz pro turnajová klání, tak samozřejmě i hráči na turnaji US Open. Nemůžete s nimi šlápnout vedle a je velmi pravděpodobné, že vás nezklamou. Můžete je využít na jakémkoli povrchu, tedy buď na měkké antuce či na trávě, anebo na tvrdém betonu nebo živičných směsích (asfaltu nebo asfaltu s betonem).

tenisové míče a raketa

Pro každého, kdo se tenisu věnuje jistý čas, není překvapením, že se míče brzy ohrají, zvláště na tvrdých površích, a že je nutné měnit je za nové. Proto se také vyplácí kupovat míče ve větších sadách, tedy samozřejmě pokud jste častými návštěvníky tenisových kurtů, a máte zájem o hru v aktivní formě. Pro rekreační tenisty, kteří si zahrají jen občas, se vyplácí velká sada hlavně pro větší skupiny hráčů nebo pro delší časové období.

Investice do velké sady dvaasedmdesáti kusů míčů představuje částku kolem třech tisíc korun a tak by vám mohlo být líto, pokud míče po použití na kurtu prostě jen vyhodíte do kontejneru s komunálním odpadem. Zkuste s nimi naložit tak, aby jejich život ukončila až další zábavná činnost, a to po velmi dlouhé době. S „odrbanými“ tenisáky se totiž dá provozovat mnoho zajímavých činností:

tenisový míč na raketě

Praní mačkavého prádla, které rádo žmolkuje – s touto zkušeností se někdo podělil na Internetu, několik tenisáků se vloží do pračky spolu s textiliemi, které vytváří žmolky, anebo se hodně mačkají, jako jsou např. prošívané deky nebo bundy, přehozy přes postel či koberečky.

Masáž chodidel – nemáte-li zrovna nikoho po ruce, kdo by vám prováděl reflexní masáž na chodidlech, která je mimochodem velmi účinnou zbraní proti stresu, můžete využít tenisový míč. Lze jej přitlačovat k podlaze, různě s ním koulet dopředu, dozadu i do stran. Je to zároveň skvělá pomůcka proti plochým nohám, protože se tím procvičují svaly chodidel, které udržují klenbu ve správném tvaru.

Categories: Nákupy