Dokonale čistá a průzračná bazénová voda

Každý bazén a hlavně voda v něm obsažená si vyžaduje vaši pozornost a dostatek péče, aby bazénová voda byla vhodná ke koupání a aby celé bazénové zařízení správně fungovalo a mohlo Vám sloužit po mnoho let. Právě proto máme pro Vás obrovskou řadu přípravků bazénové chemie, které Vám tuto péči velmi usnadní a zařídí, aby bazénová voda byla dokonale čistá a průzračná a hlavně vhodná ke koupání a nezpůsobovala žádné zdravotní ani jiné problémy.
Zelené či hnědé řasy se Vám mohou v bazénu začít objevovat nejen v důsledku nedostatku chlorových přípravků, ale také při vyšších teplotách a intenzivnímu slunečnímu svitu v extrémně horkých dnech. To jsou přesně ty podmínky, které řasy potřebují k růstu a množení, čímž se může opravdu razantně zhoršit kvalita bazénové vody a Vaše bazénová voda se velmi rychle může přeměnit v břečku nevhodnou ke koupání.pool
Přípravek bazénové chemie Algicid Vám pomůže se zbavit nežádoucích zelených i hnědých řas a zabránit jejich růstu a množení. Použitím Algicidu problém s řasami vyřešíte velmi rychle a navrátíte vodě její čistotu a průzračnost. Tento kapalný přípravek se velmi snadno používá a hlavně velmi rychle účinkuje. Samozřejmě nezapomeňte přihlédnout k pokynům výrobce.
Přípravek bazénové chemie Algicid nejprve rozmíchejte v malém množství vody v plastovém kyblíku a teprve potom jej vlijte do bazénu. Také je velmi dobré při jeho použití zapnout filtraci, aby se rychleji dostal do každého místa v bazénu, a aby filtrace rovnou odstraňovala z vody uvolněné řasy a tím se Váš bazén čistil ještě rychleji. Algicid je přípravek určený k rychlé nápravě, ale také jej lze používat preventivně, aby se Vám v bazénu řasy ani neobjevily.
V naší nabídce najdete kromě tohoto skvělého pomocníka proti řasám také další přípravky bazénové chemie, které jsou potřebné k dokonalé péči o váš bazén.water

Categories: Nezařazené