V partnerském vztahu všeho s mírou

Ženy se už po celá staletí snaží najít jeden recept. Ten se jmenuje – jak být pro muže ta „nej“. Chybu, kterou jsme udělaly, si většinou uvědomíme, až když se zavřou dveře. A příště zase uděláme jinou. Některé ženy si své nezdary vysvětlují prostě tím, že mají na muže smůlu.
–         Muži to nevědí, ale jsou to křehké nádoby, se kterými je nutno zacházet velice opatrně.
pohled na zdi

Tím nemá být řečeno, že se žena musí přizpůsobit. Naopak. Jen je potřeba volit správná slova a správnou taktiku. Jednou z věcí, která může muže naprosto odradit, je postoj „ledová královna“. To neznamená, že musíte při prvním setkání padnout muži kolem krku. To by byl zase opačný extrém. Dělat „drahoty“ ano, ale jen do určitého času a mezí. Jestliže o něho máte zájem, nemůžete ho odmítat donekonečna. To by mu mohla dojít trpělivost a šel by lovit do jiných vod. Nemáte-li zájem, pak mu to řekněte na rovinu. Když si s ním budete jen zahrávat, určitě se bude cítit uražen.

Hlavně nezačít kvokat

Některé ženy jsou přesvědčené, že musejí být neustále milé a souhlasit se vším, co její vyvolený udělá nebo řekne. Na začátku je to pro něho určitě příjemné, po čase se mu to ale začne zajídat. Je potřeba si umět v pravou chvíli dupnout. „Putička domácí“ se zkrátka nenosí. Možná od vás neodejde, ale určitě se začne rozhlížet kolem sebe.
přenos nad louží

Vezmete-li mu sebevědomí, půjde ho hledat jinam

Největší tragédií pro muže je, pokud je zesměšněn. Lehké popichování v soukromí dokáže vztah určitě okořenit. Na veřejnosti s tímto kořením opatrně. Aby se neproměnilo v pelyněk.
·         Jakmile se muž bude cítit ponížený a méněcenný, přestane být ve vztahu spokojený.
Podle odborníků na partnerské vztahy je naprosto nepřípustné, aby žena stále svého partnera přesvědčovala, jak je sama dokonalá a jak po ní muži šílí. Vyvolat žárlivost je stejné, jako vyvolat zlého ducha. Už se tohoto nežádoucího třetího společníka nikdy nezbavíte. 

Categories: Nezařazené