Fitness úbor, ve kterém budete hvězda posilovny!

Leden už je skoro u konce, Vánoce a svátky dávno za námi a léto pomalu, ale jistě před námi. Ruku na srdce, která z nás si dala za novoroční předsevzetí shodit těch pár kilo navíc? Myslím, že v tom nejsem sama. Kromě vyváženého jídelníčku je nejdůležitější sport a pohyb. V tomto stále zimním období je nejlepší začít pravidelně navštěvovat posilovnu, či docházet na hodiny pilates, aerobiku apod. Přemýšlely jste však i nad důležitostí oblečení, ve kterém cvičíte?

Fitness dívka zvedající činky

Nejzákladnějším kouskem jsou samozřejmě legíny. Správné fitness legíny Disstyle.cz by měly být z pevného a pružného materiálu, tak abyste se cítila pohodlně a zároveň vás neomezovaly v jakémkoli pohybu. V dnešní době je seženete ve spoustě barev i vzorech, škála je opravdu veliká. Legíny jsou u žen tak oblíbené, že se z nich dokonce stal i jistý módní trend a základ šatníku. Proto není divu, že kromě klasických sportovních značek, zahájili výrobu i značky módní. Sportovní jsou samozřejmě kvalitnější, jak materiálem, tak celkovým zpracováním, tím pádem ale dražší. Pokud se chystáte cvičit, určitě se vyplatí trochu zainvestovat.

Fitness legíny

K legínám samozřejmě patří i správná sportovní podprsenka a sportovní triko. Pro ně platí skoro to stejné, co pro legíny. Důležitý je pružný a vzdušný materiál, který vás nebude nijak omezovat.

Nakonec je také velmi důležitá vhodná obuv. Tenisky na sport seženeme skoro v každém obchodě a výběr je opravdu veliký. Dnes se vyrábí i druhy, které jsou různě zaměřeny, např. na běh, aerobik, posilování, tanec atd. Pokud nejste vrcholový sportovec, doporučuji vybrat zlatou střední cestu a pořídit si univerzální sportovní tenisky. Stačí najít vhodnou velikost a barvu.

Ačkoli se to nezdá, oblečení na sport je velmi důležité a často podceňované. Pokud se v něm dobře cítíme a je hezké na pohled, motivace ke cvičení a hubnutí je daleko větší. Této investice nebudete litovat a brzy na sobě uvidíte výsledky. Tak hurá do posilovny!

Categories: Nezařazené