Jak je tomu dnes

Je zajímavé, že právě tyto bytové jednotky se ještě stále prodávají a ani zájem lidí o ně neklesá. Nejsou totiž tolik nákladné jako jejich dražší sestřičky, a přitom vám nabídnou rychlý komfort za přijatelnou cenu. Velkým lákadlem je právě to, že jsou u takového bydlení náklady až 20% nižší. Přesto je třeba si uvědomit, že nejste vlastníkem nemovitosti, ale jedná se pouze o převod práv a povinností a získání podílů v bytovém družstvu. Proto si předem zjistěte, zda tu existuje možnost odkoupení do osobního vlastnictví. Jinak budete věční nájemníci.

bytový dům

Žít jako družstevník
Přesto v našich končinách je stále těžší dovolit si právě takovou koupi ze svého běžného platu. V tomto případě nezbývá, než navštívit finanční instituci, kde je hypotéka na družstevní byt téměř běžnou záležitostí.

Jaké máte vlastně možnosti
Jsou jenom dvě a to bankovní nebo nebankovní úvěr.Pokud vás z jakéhokoli důvodu v bance odmítli, mají prostě přísnější kritéria, pak se neobávejte s vaším požadavkem oslovit nebankovní instituci.

síť

A co vás čeká
o Získáte peníze až z 70% z odhadní ceny nemovitosti.
o Přitom splácet můžete až 30 let!
o Toleruje se i menší záznam v registrech.
o Kromě investice do nemovitosti se zbavíte díky této hypotéce všech nepříjemných závazků, které vás už dlouho trápili. A kamínky v botě jsou pryč!
o Schválení uhání rychlostí expresního rychlíku a navíc je zcela zdarma.
o K tomu vám může také velmi dobře pomoci dobrá fotodokumentace.
o Svou roli hraje i odhad a vaše schopnost splácet.
o Můžete takto investovat do jakékoli nemovitosti na území ČR.
o Podmínkou je, že jako žadateli vám musí být 18 let a musíte mít trvalé bydliště v České republice.
o Velkou výhodou vidíme navíc v tom, že tento závazek můžete kdykoli a bez sankcí splatit.
o Jen počítejte s tím, že bude potřebná zástava nemovitosti.
Uvidíte sami, která cesta se vám bude nejvíce líbit. Konečně si můžete splnit váš sen o komfortu, na který nemusíte čekat ani 5 nebo více let. Vždyť žijeme teď tímto okamžikem a chceme jej prožít co nejintenzivněji!

Categories: Nezařazené