Perfektní instagramy

Sociální sítě jsou v dnešní době velkým měřítkem. Ať už se jedná o měřítko krásy nebo čísel, vše hraje roli. Na Instagramu se objevují influencerky, které ukazují obraz perfektního života. Někteří jsou silně proti takovým perfektním lidem, kteří jen ukazují, že by měl být člověk šťastný a bezstarostný a úspěšný. Ovšem proč bychom se na to měli dívat takto negativně?
instagram loga
            Mnoho influencerek se snaží občas sdílet něco smutného, což neznamená, že by si měly pořídit depresivní Instagram. Naopak se snaží sdílet lásku a pozitivní energii s tím záměrem, aby působily ostatním radost. A na tom není nic špatného. Každý přeci ví, že máme v životě nějaké problémy, které si však raději necháme pro sebe.
            Pokud přestanete brát tyto profily jako lež, mohou vám podat spoustu motivace. Ať už se jedná o motivaci ke cvičení, motivaci ke zdravé stravě, či nějaké štěstí a další pozitiva, přidá vám do života více. Navíc se ve vás přestane míchat kritika, žárlivost a deprese z neúspěchu, a naopak si půjdete za svým cílem.
            Samozřejmě, že je třeba vědět, co byste měli sledovat. Například osoby, které si přetvářejí postavu a vypadají jinak, je těžké sledovat a nechat se motivovat. Pokud na vás ale působí, klidně se jich držte. Matt Dawela je jedním z úžasných příkladů motivačních lidí. Meditace a větší smířlivosti s vaší osobností dosáhnete právě sledováním jeho videí. Mezi české profily s perfektním feedem patří například Marketa Frank, nebo Teri Hodanová.
instagram v rohu
            To, že mají sladěné barvy a fotografie, však neznamená, že jsou povrchní. Může to být naopak. Takové osobnosti mohou být smyslově velmi citlivé, puntičkářské a mohou mít cit pro estetiku. To nic nemění na tom, že zachycují momenty, které je baví.
            Čím menší kritický pohled věnujete instagramerům, tím lépe váš život bude postupovat. S kritikou se pojí i negativa v běžném dni, která s nekritickým myšlením ustupují. Začnete oceňovat více krásu, budete se soustředit na pozitivní drobnosti i z negativ a těšit se z maličkostí.

Categories: Nezařazené