Šité košile s potiskem

Je opravdu hodně způsobů, jak někoho blízkého potěšit nebo jen tak někomu udělat radost. Já třeba moc ráda někomu dělám radost a ráda dávám všem dárky. Mám už to v sobě a jsem ráda, že to tak mám. Je tomu už asi deset let, kdy jsem se pustila do vlastní výroby náramků. Moc ráda je vyrábím a dělá mi to radost. Ze začátku jsem to dělala jen tak pro radost nebo k zahnání nudy. Pak když se mi náramky doma moc hromadily, tak jsem nevěděla, co mám s nimi dělat. Proto jsem se rozhodla, že je podaruji a třeba tím udělám i dobrý skutek. A byla jsem opravdu moc ráda, když se moje práce v rodině všem líbila! Dokonce přišla i nabídka od soukromé firmy, která po mě chtěla, abych pro ni vyrobila nějaké reklamní předměty.

Košile s vlastním postikem jistě potěší a zaujme

Musím říct, že jsem byla velmi překvapená a vůbec jsem to nečekala. Nevěděla jsem, že moje náramky budou mít takový úspěch, že se mi ozve firma sama. A tak jsem samozřejmě nemohla odmítnout. Jako první mi dala firma za úkol udělat dvacet klíčenek s jejich logem a následně je rozdat v jejich firmě. Pro mě to naštěstí nebyl žádný problém a do výroby klíčenek jsem se pustila s radostí. A těšilo mě, když se moje výroba všem moc líbila. A taky mě překvapilo, když jsem za pár měsíců dostala nabídku, abych udělala padesát košil s vlastním potiskem Promodarky.cz. Musím říct, že víc jsem si ani přát nemohla. Ihned jsem se pustila do práce.

S kvalitním materiálem se lépe pracuje.

Majitel firmy mi předal informace a náčrt, jak by si přál, aby košile vypadaly a já se pustila do práce. Jsem totiž vyučená švadlena, a tak košile pro mě nebyly vůbec žádný problém. Pak jsem jen vymyslela různá loga, aby si šéf zakázky mohl vybrat tu nejlepší. Když si vybral, tak jsem se pustila do práce s chutí. Během měsíce bylo hotovo a košile s potiskem těšily své nové majitele. Košile se pěkně nosí a skvěle sedí. Nyní se pouštím do dalších košil a dalších oděvů s vlastním potiskem. Má výroba se naštěstí těší velké oblibě. Můžete se pro více informací podívat sem na náš web.

Categories: Nezařazené